"Veiviržėnai" pervažiavo "Gindulius"

"Veiviržėnai" pervažiavo "Gindulius" 208

Birželio 26 dieną "Klaipėdos rajono pirmenybėse" susitiko "Veiviržėnai" ir "Ginduliai" komandos. "Veiviržėnai" nepersistengdami ir rungtyniaudami penketais be vargo volu pervažiavo "Gindulius" 100:63 (27:13; 16:16; 32:20; 25:14).

Jau nuo pirmų minučių išryškėjo "Veiviržėnų" pranašumas. Komandiniai veiksmai, greitas puolimas, lengvi taškai ir pirmas ketvirtis laimėtas triuškinančia persvara 27:13.

Antrajame kėlinyje "Ginduliams" pavyko pristabdyti "Veiviržėnus" ir nepaleisti pabėgti dar labiau į priekį. Kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Po ilgosios pertraukos "Veiviržėnai" toliau smaginosi ir didino persvarą visų likusių rungtynių metu. Varžybose liko sutvarkyti tik formalumus. Galutinis rezultatas 100:63.