Ugnius Kondrotas išplėšė "Stafs" pergalę, tačiau į finalą žengia "Salantų Granitas" 212

Birželio 29 dieną "Klaipėdos rajono pirmenybių" antrosios pusfinalio serijos rungtynėse susitiko "Stafs" ir "Salantų Granitas" komandos. Trečdalį rungtynių pirmavę "Salantų Granito" krepšininkai pergalę paleido Ugniaus Kondroto dviejų taiklių baudų metimų paskutinėmis sekundėmis fone 82:83 (23:23; 19:16; 20:19; 20:25), tačiau pateko į finalą nugalėję varžovus bendru rezultatu (+7).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Abi komandos stengėsi nepaleisti varžovų į priekį ir primesti savo žaidimo ritmą. Kėlinys baigėsi lygiosiomis 23:23.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose "Salantų Granitas" pradėjo demonstruoti savo jėgą ir Andriaus Bėronto dėka pirmavo visus du kėlinius. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 62:58.

"Stafs" visas rungtynes alsavo varžovams į nugaras, ypatingai Modesto Žukausko dėka, tačiau rungtynių pabaigoje Ugniaus Kondroto du baudos metimai lėmė "Stafs" pergalę 83:82. Tiesa, pirmosiose rungtynėse "Salantų Granitas" įgijo 8 taškų pranašumą, to užteko, kad patekti į finalą.