Trečiąjame kėlinyje užsidegę "Veiviržėnai" šventė įtikinamą pergalę

Trečiąjame kėlinyje užsidegę "Veiviržėnai" šventė įtikinamą pergalę 215

Birželio 30 d. vakarą Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybių „Mažosios“ taurės pusfinalio pirmose rungtynėse susitiko „Shockers“ ir „Veiviržėnai“ ekipos. Trečiajame kėlinyje užsidegę „Veiviržėnai“ šventė įtikinamą pergalę – 95:59 (23:22; 16:16; 28:7; 28:14)

Rungtynės prasidėjo atkakliu krepšiniu taškas į tašką. Pirmasis kėlinukas pareikalavo daug abiejų komandų žaidėjų pražangų. Po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išėjo rezultatu 39:38 – priekyje „Veiviržėnai“.

Antroje rungtynių pusėje „Veiviržėnai“ įsijungė aukštesnę pavarą ir geros gynybos dėka pradėjo bėgti nuo savo varžovų 69:48. Ketvirtajame kėlinyje „Shockers“ neberado jokių priešnuodžių prieš „Veiviržėnai“ greitas atakas ir pastarieji šventė įtikinamą pergalę - 95:59.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: „Veiviržėnai“ Darius Šaulys – 28 t., 15 at.k., 7 rez.p., 9 per.k., 9 išprov.p., 49 n.b.

„Veiviržėnai“ Nerijus Šaulys – 18 t., 11 at.k., 5 rez.p., 29 n.b.

„Veiviržėnai“ Kristupas Pozingis – 35 t., 11 at.k., 24 n.b.