"SM- 2001" perlaužė stuburą "Dituvai"

"SM- 2001" perlaužė stuburą "Dituvai" 203

Birželio 23 dieną "Klaipėdos rajono pimenybėse" pirmose akrintamųjų varžybų serijos rungtynėse susikovė "SM-2001" ir "Dituva" komandos. Juanieji krepšininkai išrašė kruopų "Dituvos" vyrukams ir žengė rimtą žingsnį į sekantį etapą 79:62 (15:25; 26:11; 14:14; 24:12).

Pirmajame kėlinyje "Dituva" dominavo aikštelėjė ir atrodė šiandien sumaitos varžovus 25:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis. Jaunieji krepšininkai rado savyje pagarbos ir supančiojo varžovus, ne tik, kad grįždami į rungtynes, bet ir įgydami persvarą 41:36.

Po ilgosios pertraukos vyko lygi kova iki ketvirtojo kėlinio, kuriame "SM-2001" tiesiog volu pervažiavo "Dituvą" ir įsirašė svarbią pergalę ganėtinai solidžiu skirtumu 79:62.