"Shockers" stebūklai tęsiasi: Mariaus Šaulio tritaškis paskutinę sekundę atvedė komandą į pusfinalį 210

Birželio 28 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse“ mažosios taurės ketvirtfinalyje susigrūmė „Shockers“ ir „Autobaltva“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu iškovojo 77-75 (18-24; 22-11; 17-15; 20-25) iškovojo „Autobaltva“, bet kelialapis į pusfinalį atiteko „Shockers“ komandai.

Rungtynių pradžioje „Shockers“ netruko įgyti dviženklį pranašumą, bet ekipa kaip greitai įgijo taip greitai ir iššvaistė susikurtą persvarą, likusį laiką iki ilgosios pertraukos komandos rungtyniavo lygiai, o po dviejų kėlinių švieslentėje švietė skaičiai kurie bylojo „Autobaltva“ komandos pranašumą 40-35.

Antroje rungtynių dalyje „Autobaltva“ nuolatos turėjo nedidelį pranašumą, bet vos penkiese susirinkę žaidėjai labai vargo. Trečią kėlinį Andrius Bernotas baigė dviem taikliais baudų metimais, o po jų „Autobaltva“ pirmavo rezultatu 57-50.

Ketvirtajame kėlinyje „Autobaltva“ pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą, o vienu metu pirmavo net 15 taškų skirtumu. „Shockers“ nepalūžo ir grįžo į rungtynes. Jordano Daukšo nervai neatlaikė ir žaidėjas likus minutei pasielgė nesportiškai, Tadas Stropus tada realizavo vieną baudą, o „Autobaltva“ liko keturiese. Likus 22 sekundėms Darius Skuodas išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį ir realizavo visas baudas (komandas skyrė 5 taškai), o būtent tokius skirtumu baigėsi ir pirmosios rungtynės. Paskutinės atakos metu aidint rungtynių sirenai Marius Šaulys paleido taiklų tritaškį kuris atvedė komandą į pusfinalį.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Autobaltva“ Tomas Dabrovolskis 15 t. 13 atk.kam. 5 rez.perd. 27 n.b.

„Shockers“ Laimonas Karitonas 25 t. 11 atk.kam. 26 n.b.

„Autobaltva“ Jordanas Daukšas 26 t. 18 atk.kam. 26 n.b.