,,Salantų granitas" be pasigailėjimo sutriuškino ,,Autobaltvą"

,,Salantų granitas" be pasigailėjimo sutriuškino ,,Autobaltvą" 175

Kovo 6 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Autobaltva ir ,,Salantų granitas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 60:107 (13:32; 14:24; 15:32; 18:19) iškovojo ,,Salantų granitas".

Rungtynes ,,Salantų granitas” pradėjo spurtuodami 19:2. ,,Autobaltva” susikurdavo geras progas, tačiau pramesdavo iš po krepšio. Pirmasi kėlinys baigėsi rezultatu 13:32 ,, Salantų granito” naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ,,Salantų granitas” ir toliau dominvao ir po dviejų  kėlinių pirmavo 29 taškais.

Antrojoje rungtynių pusėje ,,Salantų granitui” beliko sutvarkyti formalumus. Jie iškovojo pergalę rezultatu107:60

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Bėrontas (Salantų granitas) 30 t. 6 atk. k. 35 n. b.

Alvydas Grikpėdis (Salantų granitas) 28 t. 9 atk. k.  31 n. b.

Jordanas Daukšas (Autobaltva) 17 t. 8 atk. k. 15 n. b.