Rokas Norbutas užėmė "Plikių" miestelį

Rokas Norbutas užėmė "Plikių" miestelį 166

Vasario 29 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Plikiai“ ir „Dituva“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 109-88 (34-22; 24-30; 22-22; 29-14) iškovojo „Dituva".

Ekipos į rungtynes susirinko vos po 5 žaidėjus ir žaidė be gynybos, žaidėjai bijojo prasižengti, todėl vyravo rezultatyvus krepšinis. Pirmą pusė buvo sėkmingesnė „Dituvai“ kuri po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 58-52.

Antroje rungtynių pusėje „Plikiai“ sugebėjo išlyginti rezultatą ir net pirmauti vienu tašku, bet tada „Dituva“ atsakė savo spurtu ir vėl susigrąžino iniciatyvą. Ketvirtajame kėlinyje Rokas Norbutas užmėtė varžovus kepurėmis ir „Dituva“ iškovojo pergalę rezultatu 109-88.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Dituva“ Rokas Norbutas 48 t. 13 atk.kam. 6 rez.perd. 66 n.b.

„Dituva“ Ovidijus Šideikis 19 t. 13 rez.perd. 29 n.b.

„Plikiai“ Edgaras Žilinskas 33 t. 10 atk.kam. 6 rez.perd. 38 n.b.