Persė Team įsirašo pirmąją pergalę

Persė Team įsirašo pirmąją pergalę 242

Paskutinėse Klaipėdos rajono pirmenybių sekmadienio rungtynės vyko tarp Persė Team ir Stumbras ekipo. Po atkaklios kovos pergalę 69:67 iškovojo Persė Team įveikę varžovus.

Mačą komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, abi ekipos svaidė tritaškius pro šalį. Antrajame ketvirtyje kiek sėkmingiau puolime sužaidusi "Persė Team" atitrūko nuo varžovų 36:29.

Po ilgosios pertraukos Martyno Andrijausko ir Dariaus Vilimo pastangomis "Stumbras" pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą ir po 3 ketvirčių rezultatas tapo lygus 50:50. Paskutiniame ketvirtyje viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis, kuriose "Persė Team" sužaidė sėkmingiau ir iškovojo pergalę 69:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Persė Team" komandoje Jonas Milašius pelnė 17 taškų.

"Stumbras" ekipoje Martynas Andrijauskas pelnė 22 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.