Manto Joniko ir Tado Adomausko tandemas paliko paniurusius "Autobaltvos" veidus

Manto Joniko ir Tado Adomausko tandemas paliko paniurusius "Autobaltvos" veidus 163

Vasario 25 dieną "Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse" susitiko "Kredito Garantas" ir "Autobaltva" komandos. Šios rungtynės kėlė didelį susidomėjimą, tačiau "Kredito Garantas" vedamas Manto Joniko ir Tado Adomausko gana lengvai susidorojo su "Autobaltva" 92:78 (30:24; 16:18; 19:14; 27:22).

Pirmasis kėlinys buvo labai gražus akiai. Komandos žaidė puolantį krepšinį, dominavo taiklūs metimai ir greitos atakos. Šiame "bėk ir mesk" panašu geriau jautėsi "Kedito Garantas", kurie ir laimėjo pirmą ketvirtį 30:24.

Antrajame kėlinyje "Autobaltva" kiek stabilizavo padėtį ir žaidimas susilygino. Komandos žaidė taškas į tašką ikandin varžovams ir nė viena komanda neįgijo solidesnės persvaros, tačiau priekyje vis dar buvo "Kredito Garantas" 46:42.

Po ilgosios pertraukos Tadas Adomauskas žaidė turbūt geriausią krepšinį šiame sezone, prisidėjo ir stabilusis Mantas Jonikas ir "Kredito Garantas" nurūko į "Autobaltvos" neregėtas gelmes. Kas kart "Autobaltva: vis bandydavo grįžti ė rungtynes, tačiau tai būdavo tik bergždžias reikalas. "Kredito Garantas" iškovojo pergalę 92:78.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Mantas Jonikas "Kredito Garantas" 18 tšk., 6 atk. kam., 9 išpr. praž., 31 nb.

Tadas Adomauskas "Kredito Garantas" 24 tšk., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 29 nb.

Jordanas Daukšas "Autobaltva" 22 tšk., 9 atk. kam., 6 išpr. praž., 27 nb.

Darius Mockus "Autobaltva" 15 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 20 nb.