Mantas Gurauskas neįtikėtinoje dramoje padovanojo bronzos medalius "Stafs" ekipai 218

Liepos 3 dieną "Klaipėdos rajono pirmenybių" didžiosios taurės mažajame finale susirungė "Stafs" ir "Simuva" komandos. Ketvirtajame kėlinyje 10-ies taškų deficitą panaikinę ir paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą pataikę "Stafs" iškovojo bronzos medalius 91:87 (22:23; 24:17; 19:27; 26:20).

Rungtynės prasidėjo lygia, atkaklia kova. Jau pirmajame kėlinyje nusimatė ilgos, nervingos rungtynės su begale pražangų. Po pirmo ketvirčio priekyje minimalia persvara buvo "Simuva" 23:22.

Antrajame kėlinyje "Stafs" vedini Modesto Žukausko šovė į priekį ir įgijo kiek didesnę persvarą šių rungtynių fone (46:40).

Po ilgosios pertraukos išaušo Aurimo Girskio valanda, kuris su komanda surengė spurtą, kurį ir vėliau tęsė ketvirtajame kėlinyje. Po trijų kėlinukų jau "Simuva" pirmavo 67:65.

Tęsdami spurtą "Simuva" pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą, tačiau pametė galvas. 5-ąsias asmenines pražangas gavo Kęstas Barvydas ir Aurimas Girskis. "Simuva" laiku nesustojo ir žaidė neprotingai, tuo besinaudodami "Stafs" rengė paskutinį, lemiamą šturmą. Likus žaisti apie 20 sekundžių dar "Simuva" pirmavo 2 taškais, tačiau po minutės pertraukėlės Mantas Gurauskas smeigė tolimą metimą taip išvesdamas savo komandą į priekį ir varžovams palikdamas 10 sekundžių išgelbėti rungtynes. Išsimetant kamuolį Valentinas Rumiancevas krūptelėjo ir atidavė kamuolį tiesiai į rankas Mantui Gurauskui, kuris tapo šių rungtynių didvyriu atvesdamas į trečiąją vietą savo komandą 91:87.