Mantas Gurauskas neįtikėtinoje dramoje padovanojo bronzos medalius "Stafs" ekipai

Mantas Gurauskas neįtikėtinoje dramoje padovanojo bronzos medalius "Stafs" ekipai 218

Liepos 3 dieną "Klaipėdos rajono pirmenybių" didžiosios taurės mažajame finale susirungė "Stafs" ir "Simuva" komandos. Ketvirtajame kėlinyje 10-ies taškų deficitą panaikinę ir paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą pataikę "Stafs" iškovojo bronzos medalius 91:87 (22:23; 24:17; 19:27; 26:20).

Rungtynės prasidėjo lygia, atkaklia kova. Jau pirmajame kėlinyje nusimatė ilgos, nervingos rungtynės su begale pražangų. Po pirmo ketvirčio priekyje minimalia persvara buvo "Simuva" 23:22.

Antrajame kėlinyje "Stafs" vedini Modesto Žukausko šovė į priekį ir įgijo kiek didesnę persvarą šių rungtynių fone (46:40).

Po ilgosios pertraukos išaušo Aurimo Girskio valanda, kuris su komanda surengė spurtą, kurį ir vėliau tęsė ketvirtajame kėlinyje. Po trijų kėlinukų jau "Simuva" pirmavo 67:65.

Tęsdami spurtą "Simuva" pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą, tačiau pametė galvas. 5-ąsias asmenines pražangas gavo Kęstas Barvydas ir Aurimas Girskis. "Simuva" laiku nesustojo ir žaidė neprotingai, tuo besinaudodami "Stafs" rengė paskutinį, lemiamą šturmą. Likus žaisti apie 20 sekundžių dar "Simuva" pirmavo 2 taškais, tačiau po minutės pertraukėlės Mantas Gurauskas smeigė tolimą metimą taip išvesdamas savo komandą į priekį ir varžovams palikdamas 10 sekundžių išgelbėti rungtynes. Išsimetant kamuolį Valentinas Rumiancevas krūptelėjo ir atidavė kamuolį tiesiai į rankas Mantui Gurauskui, kuris tapo šių rungtynių didvyriu atvesdamas į trečiąją vietą savo komandą 91:87.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Modestas Žukauskas "Stafs" 28 tšk., 11 atk. kam., 36 nb.

Mantas Kiudelis "Stafs" 16 tšk., 14 atk. kam., 28 nb.

Aurimas Girskis "Simuva" 32 tšk., 13 atk. kam., 28 nb.

Laurynas Vadopalas "Simuva" 25 tšk., 24 nb.


‹ atgal
svetainiu kurimas Gargždų sporto centras © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti