"Kredito Garantas" tapo stipriausi rajone, MVP- Gytautas Kibelkis

"Kredito Garantas" tapo stipriausi rajone, MVP- Gytautas Kibelkis 219

Liepos 3 dieną "Klaipėdos rajono pirmenybių" didžiosios taurės super finale susirungė "Kredito Garantas" ir "Salantų Granitas" komandos. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę "Kredito Garantas" iškovojo čempionų taurę rezultatu 93:85 (34:24; 19:27; 18:12; 22:22).

Jau pirmomis rungtynių minutėmis "Kredito Garantas" atrodė užtikrinti ir atsipalaidavę. Julius Vilovas nuo pirmų akimirkų įnešė geros energijos komandai, o ši per kėlinį supurtė net 34 taškus ir ketvirtį laimėjo dviženkle persvara 34:24.

Antrajame kėlinyje nesulaikomas kaip ir visas rungtynes buvo Salantų komandos lyderis Alvydas Grikpėdis, kuris rodė pavizdy visai komandai, kad šios rungtynės, šis finalas dar nebaigtas ir reikia kautis iki galo. Jo pastangomis į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis beskiriant 2 taškais (53:51).

Po ilgosios pertraukos vyko atkakli kova, nors didžiąją laiko daly pirmavo "Kredito Garantas". Iš esmės rungtynėse jautėsi, kuomet Salantai priartėdavo "Kredito Garantas" lyg įsijungę aukštesnę pavarą trūktelėdavo, ypatingai Gytauto Kybelkio ir Luko Petkevičiaus pastangomis. Taip rungtynės klostėsi iki pat galo, "Kredito Garantas" liko ištikimi rungtynių eigai ir nugalėjo varžovus 93:85 bei tapo čempionais.