Klaipėdos rajono pirmenybių čempionai - "Magnum"

Klaipėdos rajono pirmenybių čempionai - "Magnum" 366

Balandžio 29-os dienos vakarą Klaipėdos rajono pirmenybėse įvyko paskutiniosios šio sezono rungtynės - didysis finalas, kuriame susikovė "Magnum" ir "Stumbras" ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje dominavę "Magnum" viena koja atrodė, kad jau yra čempionai, tačiau po ilgosios pertraukos "Stumbras" davė kovos varžovams ir nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis mačo minutėmis. Rungtynių pabaigoje savo lyderio Andriaus Mockaus tempiami "Magnum" užtikrintai sužaidė pabaigą ir iškovojo čempionų titulą rezultatu 78:66.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Stumbras" gretose Martynas Andrijauskas pelnė 19 taškų, Žydrūnas Janavičius pridėjo 16 taškų.

"Magnum" komandoje Andrius Mockus pelnė 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, Daivydas kura pridėjo 17 taškų.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas - Andrius Mockus, kuris finale pelnęs 23 taškus (7/11 dvit., 1/5 trit., 6/8 baudų metimai), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus perėmęs kamuolį ir suklydęs 5 kartus finalą baigę savo sąskaitoje turėdamas 36 naudingumo balus.