,,Atsipūtusiems" sensacijos sukurti nepavyko ,,Stafs" ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų 165

Vasario 28 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Stafs ir ,,Atsipūtę“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:68 (23:23; 20:21; 23:12; 25:12) iškovojo ,,Stafs".

Rungtynes komandos pradėjo kovingai ir pasiryžusios kovoti. Pirmasis kėlinys po taiklaus Artūro Venckaus (Atsipūtę) tritaškio baigėsi lygiu rezultatu 23:23.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova tarp abiejų komandų, o minimaliu skirtumu po dviejų kėlinių pirmavo ,,Atsipūtę”.

Trečiajame kėlinyje po truputį į priekį pradėjo veržtis ,,Stafs“ ekipa. Jie po trijų kėlinių jau turėjo dviženklį pranašumą ir pirmavo rezultatu 66:56.

Ketvirtajame kėlinyje ,,Atsipūtusiems“ intrigos sukurti nepavyko, o ramiai pranašumą didinę ,,Stafs“ iškovojo peraglę rezultatu 91:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP Modestas Žukauskas (Stafs) 41 t. 9 atk. k. 51 n. b.

Laimonas Tubutis (Stafs) 28 t. 16 atk. k.  31 n. b.

Artūras Venckus (Atsipūtę) 9 t. 6 atk. k. 16 n. b.