"Atsipūtę" bandė varžovus užmėtyti kepurėmis, deja planas nepavyko

"Atsipūtę" bandė varžovus užmėtyti kepurėmis, deja planas nepavyko 178

Kovo 9 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Magnum“ ir „Atsipūtę“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72-58 (19-7; 26-22; 11-10; 16-19)  iškovojo „Magnum".

Pirmajame kėlinyje abejoms komandoms krepšys buvo tarsi užkimštas, „Atsipūtę“ per ketvirtį sukrapštė vos 7 taškelius, o „Magnum“ pelnė 19. Reikėtų pažymėti ir tai, kad „Atsipūtę“ per kėlinį metė net 18 tritaškių, o pataikė viso labo tik vieną.

Antrajame ketvirtyje „Atsipūtę“ toliau svaidė iš toli, bet metimai šį kartą buvo tikslesni. „Magnum“ atsakė rimta kova po krepšiu ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 45-29.

Antroje rungtynių dalyje „Magnum“ toliau sėkmingai įrodinėjo savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 72-58.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Magnum“ Andrius Mockus 23 t. 8 atk.kam. 5 rez.perd. 30 n.b.

„Magnum“ Renatas Jonelis 13 t. 22 atk.kam. 6 rez.perd. 26 n.b.

„Atsipūtę“ Vilmantas Paulikas 18 t. 15 n.b.