Andrėj Vaitiekaus sugrįžimo ir tritaškių krušos įkvėpti "Antaniniai" pažemino "Dituvą" 180

Kovo 9 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Dituva“ ir „Antaniniai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 109-86 (29-17; 28-24; 22-27; 30-18) iškovojo „Antaniniai".

Pirmajame kėlinyje dominavo „Antaniniai“. Andrej Vaitiekaus sugrįžimo įkvėpta komanda po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 29-17.

Antrajame ketvirtyje Andrėj Vaitiekus siautėjo puolime, o „Dituva“ tradiciškai tragiškai gynėsi. Po dviejų kėlinių „Antaniniai“ pirmavo rezultatu 57-41.

Antroje rungtynių dalyje „Dituva“ stabilizavo padėtį, pagaliau pabudo ir komandos kapitonas ir sielų lyderis Karolis Kavalenka, bet tai buvo niekis palyginus prieš Andrėj Vaitiekaus fenomenalų pasirodymą ir tritaškių salves. „Antaniniai“ iškovojo netikėtai lengvą pergalę rezultatu 109-86.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Antaniniai“ Andrėj Vaitiekus 35 t. 9 atk.kam. 6 rez.perd. (9/11 trit.met.) 43 n.b.

„Antaniniai“ Rokas Rudgalvis 22 t. 9 atk.kam. 5 rez.perd. 28 n.b.

„Dituva“ Rokas Norbutas 24 t. 8 atk.kam. 7 rez.perd. 24 n.b.