,,Stafs" patiria pirmąją nesėkmę

,,Stafs" patiria pirmąją nesėkmę 176

Kovo 6 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse” susitiko ,,Kredito garantas ir ,,Stafs“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 84:72 (22:14; 25:23; 13:13; 24:22) iškovojo ,,Kredito garantas".

Rungtynes geriau pradėjo ,,Kredito garantas”. Jie laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 22:14.

Antrajame kėlinyje priekyje ir toliau išliko ,,Kredito garantas”. Ilsėtis jie išėjo turėdami  10 taškų pranašumą.

Panašiai atrodėir trečiasis kėlinukas. Komandos ir toliau aršiai kovėsi. Ketvirtajame kėlinyje ,,Stafs” buvo pavykę priartėti , tačiau ,,Kredito garantas” grįžo į žaidimą, susigrąžino persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:72

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis(Kredito garantas) 15 t. 16 atk. k. 10 išp. p. 38 n. b.

Julius Vilovas (Kredito garantas) 14 t. 10 rez. p.  28 n. b.

Laimonas Tubutis (Stafs) 19 t. 15 atk. k. 28 n. b.