Po pirmojo kėlinio įsisiautėję ,,Atspūtę" iškovojo peragalę

Po pirmojo kėlinio įsisiautėję ,,Atspūtę" iškovojo peragalę 151

Vasario 18 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse“  susitiko ,,Plikiai ir ,,Atsipūtę“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 94:72 (21:30; 33:13; 23:19; 17:10) iškovojo ,,Atsipūtę".

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai. Abi komandos gana taikliai atakavo iš žaidimo, tačiau pirmąjį ketvirtį laimėjo ,,Plikiai“ rezultatu 30:21.

Antrajame kėlinyje komandoms ir toliau sėkmingai sekėsi rinkti taškus. Į kėlinio pabaigą ,,Atsipūtę“ įsisiautėjo, pavijo varžovus, persvėrė rezultatą savo naudai susikraudami dviženklį pranašumą ir ilsėtis išėjo turėdami 11 taškų pranašumą.

Antrojoje rungtynių pusėje ,,Atsipūtę“ išlaikė aukštą rungtynių tempą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 77:62.

Ketvirtajame kėlinyje jau buvo viskas aišku. ,,Plikiams“ varžovų pavyti nepavyko ir ,,Atsipūtę“ iškovojo peragalę reuzltatu 94:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Jencius (Atsipūtę) 23 t. 10 atk. k. 10 rez. p.  36 n. b.

Arvydas Rozga (Atsipūtę) 17 t. 11 atk. k. 26 n. b.

Martynas Rimkus (Plikiai) 19 t. 13 atk. k. 24 n. b.