Pirmenybių startas - spalio 12 d.

Pirmenybių startas - spalio 12 d. 223

2020-2021 metų Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybių dvikovos prasidės jau spalio 12-ąją.

Šiemet paraiškas Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse dalyvauti pateikė 16 komandų, kurios pirmajame turnyro etape susikraus vieno rato principu.  

Sezono atidarymo rungtynėse žais Gindulių ir X Team ekipos, kurios dvikovą pradės pirmadienį (spalio 12 d.) 20 val. 15 min.

Visų pirmenybių metu, komandos vadovai įsipaireigoja užtikrinti, kad jo komandos nariai atvyktu į rungtynes neturintys pandemijai COVID-19 turimų simptomų.

Komandos, prašoma atkreipti dėmesį į žemiau minėtus nuostatų punktus:

III. DALYVIAI
3.1. Varžybose gali dalyvauti Klaipėdos rajone gyvenamąją vietą deklaruojantys ir dirbantys asmenys, taip pat du legionieriai (kituose rajonuose gyvenamąją vietą deklaruojantys žaidėjai).
3.2. Esant reikalui varžybų dalyviai privalo pateikti dokumentus, įrodančius jų teisę dalyvauti varžybose (gyvenamoji vieta ar darbo vieta).

IV. VYKDYMO VIETA IR LAIKAS
4.1. Varžybos vyks nuo 2020 m. spalio 12 d. pagal varžybų tvarkaraštį, BĮ sporto centro salėje.
4.2. Rungtynių tvarkaraštis bus skelbiamas vėliausiai prieš savaitę iki komandos varžybų ir nebus derinamas su komandomis, išimtis daroma tik tuo atveju, jei komandos vadovas iš anksto (prieš mėnesį) pateiks datas, kuriomis negali komanda žaisti, tačiau tai negali būti visą mėnesį ta pati savaitės diena. pvz. šeštadienis.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas Gargždų sporto centras © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti