"Kuršis" išstenėjo sunkią pergalę

"Kuršis" išstenėjo sunkią pergalę 141

Vasario 1 dieną "Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse" susitiko "Kuršis" ir "VMS Transportas". Neįtikėtinoje dramoje pergalę vis tik iškovojo "Kuršis" 81:80 (27:20; 10:25; 17:16; 27:19).

Visos rungtynės klostėsi labai permainingai. Pirmasis kėlinys priklausė "Kuršis" komandai, kurie labiau pasinaudojo greitomis atakomis ir laimėjo ketvirtį 27:20.

Antrasis kėlinys apsivertė aukštyn kojomis. "VMS Transportas" Lino Kontrimo vedini tiesiog sužaidė fantastinį kėlinį ir laimėjo jį net 15 taškų skirtumu, ko pasekoje po dviejų kėlinių pirmavo 45:37.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko arši kova. Komandos negailėjo vieni kitų ir visumoje buvo pažeistos taisyklės pražangomis net 45 kartus rungtynėse. Trečiasis kėlinys baigėsi lygiai, tačiau ketvirtajame ir vėl siautėję "Kuršis" grįžo į rungtynes, jas persvėrė, o sužaidę šaltakraujiškiau rungtynių pabaigą iškovojo pergalę 81:80.