Akiai negražiose rungtynėse beveik pusšimtis Jono Milašiaus taškų ir lengva ,,Kuršio" pergalė 152

Vasario 18 dieną ,,Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse“  susitiko ,,Kuršis ir ,,TT“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 69:92 (13:12; 8:26; 16:25; 32:29) iškovojo ,,Kuršis".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Komandoms sunkiai sekėsi rinkti tašku. ,,Kuršis“ prametė visus 11 pirmajame kėlinyje mestų tritaškių. ,,TT“ taip pat nepasižymėjo geru pataikymu, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 13:12 ,,TT“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje taškus pradėjo rinkti ,,Kuršis“, o tiksliau Jonas Milašius (Kuršis),  nors tritaškį pataikyti jam sekėsi sunkiai (1/11) po dviejų kėlinių jis savo sąskaitoje turėjo 21 tašką, o po spurto ,,Kuršis“ ilsėtis išėjo esant rezultatui 38:21 jų naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai. ,,Kuršis“ atsipalaidavę užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 92:69.

Rungtynių žaidėjai: MVP Jonas Milašius (Kuršis) 47 t.  36 n. b.

Justinas Mikutis (Kuršis) 22 t. 17 atk. k. 29 n. b.

Dainius Kneitas (TT) 23 t. 5 atk. k. 15 n. b.