12:0 rungtynių pradžioje spurtavę "Salantų Granitas" iškovoja pergalę

12:0 rungtynių pradžioje spurtavę "Salantų Granitas" iškovoja pergalę 229

Spalio 18 dienos antrose rungtynėse susitiko "Persė Team" ir "Salantų Granitas", pastariejį 12:0 į nokdauną pirmosiomis minutėmis pasiuntę jaunimą iškovojo pergalę 85:72.

Mačas prasidėjo 12:0 "Salantų Granitas" spurtu, po minutės pertraukėlės į aikštę grįžę "Persė Team" rado priešnuodžių varžovų gynybai ir pradėjo rinkti taškus. Po 2 ketvirčių 47:35 pirmavo "Salantų Granitas".

Antroje rungtynių pusėje Modesto Žukausko ir Andriaus Bėronto pastangomis "Salantų Granitas" dar daugiau padidino atotrūkį nuo varžovų, jų persvara viršijo 20 taškų. Mačo pabaigoje kiek atsipalaidavę žaidėjai leido varžovams sumažinti deficitą 72:85.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Persė Team" ekipoje Edmundas Liaugaudas pelnė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

"Salantų Granitas" gretose Modestas Žukauskas pelnė 20 taškų.